Delphi Diagnostik Univerzale 2014R2

Shitet nga: Dreni 21 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Diagnostik univerzale per vetura dhe kamionat
Mundeson leximin e gabimeve,fshirjen e gabimeve
Diagnostik mund te instalohet ne keto gjuh(ndrrimi i gjuhes i munshem pas instalimit):
Anglisht, Gjermonisht,italisht,Norvegjisht,Serbisht,Turqisht,Slovenisht
Instalimi FALAS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim