Drita per vetura sport

Shitet nga: Rrezi 25 Dhj 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Drita per vetura sport perdoren per jashte vetures dhe per Brenda, Jane me rregullator te energjise. Shiten te gjithe komplet 35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim