Ecu, Chip Tuning

Shitet nga: Lumi 15 Dhj 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Chip tuning, EGR off, DPF off, Labda Cut, Flap off, DTC off, EDC15,16,17, MED...- Siemens all - Continental.. etj... Testimin dhe Riparimin e auto-kompjutereve te Kamioneve- te gjithe llojeve. Riparimin e oreve TACHO dashboard dhe te gjithe paisjet Elektronike ne automjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim