Kallupe per klema te vetures

Shitet nga: reshat 27 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
3 kallupe 1 hidraulik etj fillo prodhimin e klemave per vetura dhe kamion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim