Kompresor dhe Karcher

Shitet nga: Alush Brestovci 28 Gsh 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shiten kompresor dhe karcher me te gjitha pajisjet ne gjendje shum te rregullt dhe me qmim shum te arsyeshem gjendemi ne fshatin piran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim