Kryejme riparimin e tapicerive te veturave

Shitet nga: Tapiceri Toti 21 Tet 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Kryejme riparime te tapicerive ,uleseve , tavaneve , timonave ,marshit frenit te dores mbeshtetses se krahurt dhe te maskave te automjeteve gjithashtu riparojme uleset e motorrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim