Maqine per auto larje me uj te ftoht dhe te nxet

Shitet nga: Qendrim 01 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
She's maqinen per auto larje me ju te nxeht Edhe te Ftoht uj I nxet punon me naft a Nedrsa uji Ftoht me monofaz marina ne gjendje perfecte Pi italic ka ardh une e kam perdor por nuk me duhet ma maqina gjendet ne korish 049 529 241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim