Motorra te golfit dizel

Shitet nga: Ymer Bojaxhiu 21 Pri 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
She's motarrat e golfit te tipit 1.9 dizel njeri eshte Tdi ndersa tjetri sdi viti I prodhimit te motoreve eshte 1995
Vlen te ceket se motorret jan se Bashku me trapa dhe amortizera komplete
Si dhe she's edhe vinçin elektrik ,çmimi I vinçit eshte me mar veshje ndersa I motoreve 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim