Opel Calibra pjes

Shitet nga: Opel Calibra pjes 18 Tet 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shiten pjes per Opel Calibra
Comuterin
Menjaqin me korp dhe llamell
Filterin e ajrit (sport filter)
Krilla ansore( e majta)
Dyert ( e djathtë , e majtë)
Dritarja e mbrapa ( e majtë)
Kepeku
Dritën(Farin)
Dritat mbrapa(Shtopat)
Masken mbrapa
LLanjakun e jashtem me flutër dhe të mbrendshëm
Rezervarin e benzinit + pumpën e re
Sistemin për frenim ABS komplet,sistemin për drejtim komplet + 4 bandasha,mbajtëset e rrotave komplet me amortizera
...
E shum sende tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim