Paisje testimi dhe mbushje te baterive 12-24 Volt

Shitet nga: Paisje 20 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shiten keto paisje origjinale

Disa per testimin dhe mbushjen e baterive te automjeteve nga 12-24 volt

Foto nr.1 | CTEK Multi XT 14000 | paisje qe kalon neper 8 faza te testimit dhe mbushjes se bateris. Eshte firm e njohur suedeze per mbushjen e baterive. Qmimi, 390euro (i shitur)

Foto nr.2 | Fronius Acctiva 12-20 | paisje per mbushjen e baterive te automjeteve nga 12-20 volt, eshte firm e njohur amerikane per mbushjen e baterive.

Foto nr.3 | CTEK MXS 7.0 | paisje per mbushjen e baterive te automjeve nga 12 volt.

Foto nr.4 | Banner Powertool 3600 | paisje per mbushjen e baterive te automjeteve nga 12 volt.

Foto nr.5 | Banner BBT-205 | paisje per testimin dhe diagnozen e baterive, ku mund ta nxerni raportin permes aparatit dhe ju tregon qfar gjendje ka bateria e automjetit tuaj.

Foto nr.6 | Banner AccuGuard-Car 1800 | paisje per mbushjen e baterive te automjeteve nga 12 volt.

Foto nr.7 | Paisje digjitale per diagnozen e baterive te automjetit.

Verejtje: Paisjet jane te gjitha te reja ne paket dhe te hapura vetem per testimin e tyre.

Shiten komplet me qmim te arsyeshem 750€
Vlera me ndrim arrin 900€

Kontakt
Viber 37744691551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim