Pastrimi dhe Poliri i Farave (Dritave) Te Kerrit

Shitet nga: Polir 10 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Bejme polirimin e farave te kerrit , gjendemi ne prizren,Na kontaktoni ne keto numrat viber 045-585-562 dhe 049-810-282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim