Per Pjes fiat Dducato 2.5 tdi dhe 2.8 hdi

Shitet nga: fahria 29 Dhj 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Per Pjes fiat Dducato 2.5 tdi dhe 2.8 hdi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim