Pjes per Golf 4 gjithqka .Prizren - Jaglenic

Shitet nga: Auto servis A & D -Prizren-Jaglenic 06 Nën 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Pjes per golf 4
Motorrin di te kuqe
Kem dhe shum lloje te golf4 golf 5
Gjithqka per vetura te ndryshme prej vitit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim