Pjes per vetura

Shitet nga: pjes 10 Jan 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shesim pjes per disa lloje te veturave si:golf 2,audi 80, peugeot 406,opel corsa dhe shum vetura te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim