Pjese per makineri te renda.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Es Sabur shpk 16 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Bejme shitjen e pjeseve per makineri te renda:Filtera,Vaj,Dhembe Bageri,Zingjir Gome,Pompa Hidraulike,Rregullimin e pistonave dhe tubave hidraulik.etj

Gjendemi Ne Prizren Nr Per Kontakt 045889500 044126293 049866313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim