Riparojm tavanet e kerrave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Riparojm tavanet e kerrave 26 Gsh 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Regullojm dhe i riparojm tavanet e kerrave me qmime shum te volitshm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim