SIstem te plinit per vetur dhe paisje per ascona

Shitet nga: privat 27 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
shitet sistemi i plinit ban per qdo vetur dhe asht n gjendjent rregullt ... shiten edhe disa paisje per opel ascona si 4 dyert, hauba,gepeki,pasqyret etj .. Qmimi per posjet me marreveshje
info 044614288. ose viber +37744614288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim