Shtopa per Bmw X5, Mercedes-Benz S-Class

Shitet nga: Fitim 15 Pri 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shtopat janë të reja të pa përdorura
Kemi dhe auspuka për X5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim