TAPACIRA PER MAKIN DHE RIPARIME

Shitet nga: ARBEN BYTYQI 03 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Bëjm riparimin e te gjitha tapacerit e automjeteve në mënyrë profesionale me provoj pune 13 VJET
Tavanin
Dyert
Timonin
Marshin e Shpejtsive
Ulset e motorave të gjitha llojët
Gjindemi në Prizren afer shkolles "EMIN DURAKU" në lagjen "TABAKHANE" rruga "SHOTE GALICA " Nr 13.
Numri kontaktus :044779139 044 366 615
VIBER FACEBOOK ARBEN BYTYQI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim