TREGERA TE VETURES

Shitet nga: .. 11 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shum tmira dhe gati treja. Jan per Reno cili do model
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim