Tapacira

Shitet nga: Skenderi 27 Gsh 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 040 103 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Dyert per kerra 40 Euro.Ulse per motociklet 10 Euro . Regullojm dhe i riparojm tavanet e kerrave me qmime shum te volitshm 50 Euro.

Dhe Ulset per biciklet 3 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim