Turbin per Peugeout, Citroen, Ford 1.6

Shitet nga: Vesel 29 Maj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shes turbinen 1.6 hdi ben peugeot partner , 307 , citroen berlingo , xsara picaso , c5 , c4, ford cmax dhe disa lloje te tjerave te ketyre markave nuk kam njohuri cilat jan ato . Turbina asht pak e perdorur, gjendje te rregullt nuk harxhon vaj mund ta kontrollojm cilin do servis te turbinave . Numri i turbines asht 49173-56201 . Qmimi i PADISKUTUESHEM ( i fundit ) .Per me shum informata kontaktoni ne nr e telefonit 049409462 .Mas ores 21;00 ju lutem mos thirrni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim