Urgjent Makinë per larje te veturave Karcher

Shitet nga: Lirim Thaqi 25 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shitet makina per larje te veturave Carcher.
Makina eshte e ruajtur dhe funksionon shum mir.
Te interesuarit lajmrohuni ne numrin e telefonit: 044687219
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim