VAJ CASTROL , PLATINUM DHE KAPPA OIL

Shitet nga: Besniku 04 Mar 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Posedojmë te gjitha llojet e vajrave (Castrol,Kappa oil,Platinum) me shumice dhe pakicë

Modelet e vajrave:
5W30
5W40
10W40
15W40
20W50

Gjitheashtu kemi vajra dhe per kamiona : 20L, 60L DHE 208L. me çmime shume te arsyeshme karshi kualitetit qe kanë !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim