dyer per garazhde dhe dritare

Shitet nga: arben 24 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
shes dyer te garazhdes jan shum pak te perdora me qmim shum te lir 150 euro ,po ashtu edhe dritaret me nje qmim shum te lir 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim