shesim pjes per audi 80,90

Shitet nga: pjes 27 Jan 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shesim pjes per audi 80,90 si dhe per vetura tjera per me shum kontakt 045522919
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim