shesim pjes per golf 2

Shitet nga: pjes 27 Jan 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Kemi pjes per golf 2 si dhe vetura te tjera. Per me shum kontaktoni ne numrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim