taxi metri dhe reklama per taxi

Shitet nga: albi 19 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
shitet taxi metri dhe reklama per taxi. Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim