Auto Kran 8-9... -91

Shitet nga: Auto Kran 02 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Kamioni 8-9 Viti i prodhimit 91 Ne Gjendje Shum Te Mir RKS i Qlaimruar ,Krani Siq Shifet Ne Foto Zgjatet 30 Metra Gjatsi hidrolike Shkon Deri 90`Shkall Sillet Ne tE majt-Djath:t 45` Shkall Sherben Per Pastrim Te Gjamave,kulmave,montime dritaresh, Montim Te Klimave,si dhe pune te ndryshme qe ju nevojitet deri ne Lartesi 30 metra. Presim Bleres Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim