Autobot Per Lengje Ushqimore

Shitet nga: Redian 10 Shk 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet autobot per transport lengjesh ushqimore me kapacitet maksimal 5000L Iveko Euro Cargo 80E15.viti i prodhimit 1996.karburanti diesel
Letra te rregullta, taksa dhe siguracion i paguar ne shqiperi der ne 30.03.2015
Autoboti eshte i ardhur nga italia ne mars 2014 me 204000 km dhe tani ka 211000 km ne total te bera, dmth ne shqiperi ka bere vetem 7000 km, te gjitha sherbimet te sapo bera (nderrim vaji,filtra,gomina, ferrota, alkol etj) eshte me certifikate transporti lengjesh ushqimore nga italia dhe punuar vetem 8 muaj ne shqiperi me uje te pijshem, eshte ne gjendje shume te mire pune.
Boti eshte inox me sistem vet larje (per qumesht, vaj), me kapacitet 5000 lit, me 3 dhoma te ndara dhe i paisur me pompe ushqimore (shtytje / thithje) inox 140l/min .
Te intersuarit te kontaktojne ne cel 00355693366174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim