FULI POSLISHT BEJM DHE KRYHEM TE GJITHA PUNIME..

Shitet nga: Fejzi Maliqaj 07 Shk 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
FULI POSLISHT
BEJM DHE KRYHEM TE GJITHA PUNIMET ME KAMION DHE BAGER BEJM PRISHJEN E SHTIPIVE PODRUMA KANALEVE RRAFSHIME ETJ ME KAMION BEJN TRANSPORTIN E ZHAVORRIT ETJ JU MUND TE NA KONTAKTONI PER QDO RAST NE KETA NR TELEFONIT 044 626 433 FULI 044 124 529 ju faleminderit per mir kuptim ose mund te na gjeni ne f,sh poslisht te qendra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim