Iveco 1998

Shitet nga: Remzi 20 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Prizren
Kombi eshte ne gjendje shum te mir, eshte i sapoardhur nga zvicra edhe nuk ka dogan te pagume, eshte 2.5, Eshte kiper
nr per kontakt 044 173 934 dhe 049 385 428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim