Kamijonete Mercedes Sprinter 413 CDI.

Shitet nga: Dori 05 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sprinter 413 CDI.kombi esht ne gjendje te mir i sapoardhur nga italija.kontaktoni dhe ne Viber.00355682940332.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim