Kamion Mercedes-Benz 2635

Shitet nga: gjevgjet 12 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes kamion mercedes benz 2635

ne gjendje shum te mir teknike

dhe i gatshem per punn

per me shum informata

telefononi :044140181
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim