Kamionet ford transit 2.4 turbo diesel 2004

Shitet nga: Rrezon 19 Pri 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet kamioneta Ford transit 2.4 turbo diesel ,viti 2004 , te kaluara 92 mij km , e ardhur nga zvicra .
Posedon ABS, air bag , mbyllje qendrore , pasqyre dhe gjama elektronik, rimorkio alumini, goma te reja etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim