Kolic per bartjen e mini bagerit deri 4ton

Shitet nga: xhemail 15 Pri 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
shes kolicen per mini bager e cila qon peshen deri 4ton kolica esht shum praktike esht e gjere 1.50 cm e gjat 3.40 pjesa ku vendoset bageri eshe e mbuluar me gom 2cm e trash pesh ban me shum po aq esht e gjere dhe e gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim