Kombe Mercedes Vito -01

Shitet nga: Agon Krasniqi 22 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prizren
Shes vito 2001 per 3 persona osht i ardhur nga gjermania osht i doganuar i regjistruar para 1 muaji
Ashtu siq jeni duke e par ne foto vito osht shum ne gjendje te rregullt dhe nuk ka dryshk

Presim thirrje serioze dhe nuk bojm ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim