Kombe VW T3 dizel -90

Shitet nga: SabadinFazlija 14 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Kombi VW viti 90.ne gjendja te mire dhe i clajmeruar ne menyre te rregullt.Teknikisht ok.Frena te ri dhe amortizer te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim