Kombe VW T4 2.4 dizel -95

Shitet nga: durim 03 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
VW T4 / 2.4 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE GJENERIKE
KA EDHE FELLNE
PER ME SHUM INFO TEL 045922035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim