Kombi i tipit ducatoo

Shitet nga: fiat 19 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet kombi Fiat ducatto i sapo ardhurpa dogan nga zvicrra ne gjendje prefekte me te gjitha servist e kryer qmimi real dhe i volitshem posedon kto karakteristika viti i prodhimit 2005 ,lloji i karburantit dizel 2.0 posedon klim ac ne gjendje prefekte shpenzime minimale kilomterta te kaluar 168 mij te garantuara per informata te tjera mund te kontaktojm nepermjet viberit 0037745670229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim