Kombin Iveko -00

Shitet nga: Florent 11 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet kombi Iveco 35.11V 2.8 dizell. Është ne gjendje te rregullt teknike dhe optike. Kombi është i ardhur nga zvicrra viti i prodhimit 2000 . Kilometrazh 128.000. Pres bleres serioz!
Nr viber :+41 76 731 52 24
: 045-567-547
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim