-SPRINTER. 312-

Shitet nga: Reon 13 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Konbi Mercedes Benz (Sprinter )312. viti 1996 Automatik .Regjistrimi i par sa po i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir 1 vit regjistrim. viber .+386 49235375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim