IVECO DAILY KOMBI

Shitet nga: Emir 16 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVECO Daily Kombi 2.7 Diesel
Me frigorifer (termoking) per temperatura plus + dhe minus -
Viti i prodhimit 2002
150 PS Dupllak
I servisuar dhe pa regjistrim (i clajmeruar)

SHITET URGJENT!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim