KOMBI MERCEDES BENZ 611

Shitet nga: NTP LIRI 10 Shk 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi Mercedes Benz 611
Viti i prodhimit 1995
Dizel
Pesha e automjetit 3270
Pesha e lejuar 2330
Regjistrimi i skaduar(eshte i qlajmruar)
Eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim