Kamion shlep

Shitet nga: Hajra 29 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion shkep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim