Kombi Nisann 99

Shitet nga: kombi 30 Jan 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR   2 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kombi Nissan urgjent 1900 Euro Dizell 5 Dyer
esht shum n gjendje t rregullt posedon t gjitha opcione te nevojshme shum praktik dhe per qdo pun,,
Serviset e kryera t gjitha, goma t dimrit t gjitha ,
shpenzime shum t vogla .
shitet me qmim t volitshem 049 830 611

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim