T5 Transporter vw kombi

Shitet nga: Gagi 27 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi Trasproter ne gjendje te regullt i doganuar i posa ardhur nga Italija. 17000 km Posedon edhe rafta origjinale .shum te pershtatshme . posedon edhe klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim