kamioni mercedes 410d me kiper 1990

Shitet nga: shefqet 18 Tet 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin mercedes 410 d viti 190 ne gjendje te mir me kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim