044157387

Shitet nga: qazim 14 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes ne gjendje te mir i qlajmrum goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim