2007 Case CX 350

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
3993 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim